
Комплект акумуляторного дриля-шурупокрута DDF482RFJ, 2 шт. Акумулятор та Makpac

Характеристики продукту
- Акумулятор 18 В/2 x 3 Аг
- Максимальний крутний момент (м'який/жорсткий) 36/62 Нм; ступенів крутного моменту 21+1
Характеристика
- Обертання вправо/вліво
- Літій-іонна технологія
- Планетарна передача, повністю виготовлена з металу
- Вбудований подвійний світлодіод з функцією післясвічування
- 21-ступінчастий попередній вибір крутного моменту плюс ступінь свердління
- Гальмо двигуна
- Захист від пилу та бризок води.
Комплект поставки
- 2 батареї BL1830B Li 18V/3Ah
- Швидкий зарядний пристрій DC18RC
- Ярмо
- МАКПАК Гр.2.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 3 А·год |
| Ваги | 1,7 кг |
| Дані про вагу | з батареєю |
| Діапазон затиску ручки | 1,5 - 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління | (дерево/сталь) 38/13 мм |
| Напруга | 18 В |
| Технічні характеристики електроінструменту | вмік. 2 батареї, вмик. чохол |
| Тип клітки | Літій-іонний |
| Тип продукту | Бездротовий дриль-шурупокрут |
| Швидкість холостого ходу | (1-я — 2-я передача) 0 — 600/0 — 1900 об./хв |
| Ширина вироби | 79 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 833 ₴



