
Акумуляторна тріскачка Kunzer 7AKNL38, викрутка 12 В 2 Аг, з акумулятором, з кейсом, із зарядним пристроєм 6075877
12 583 ₴
- В наявності
- Код: 6075877
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумуляторна викрутка з тріскачкою
Характеристики продукту
- Літій-іонний акумулятор 12 В/2 Аг
- Максимальний крутний момент 65 Нм
Опис
Компактна акумуляторна тріскачка з наддовгою головкою дозволяє працювати у вузьких та важкодоступних місцях.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Загальна довжина 380 мм, з яких 150 мм – головка храповика
- Потужний крутний момент 65 Нм та швидкість 230 об/хв
- Легко перемикається головка тріскачки
- Індикатор рівня заряду
- Курковий вимикач з функцією блокування
- Світлодіодне освітлення робочої зони
Комплект поставки
- бездротова брязкальце
- Зарядна станція
- Акумулятор
- Валіза
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 2 А·год |
| Ваги | 1,2 кг |
| Діапазон холостого ходу | 230 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 65 Нм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 387 x 205 x 76 мм |
| Тип клітки | Літій-іонний |
| Ширина вироби | 205 мм |
| висота продукту | 76 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 583 ₴
