
Bosch Professional GRC 12V-60 SN 06019N8301 Акумуляторна викрутка з тріскачкою 12 В 6075878
15 908 ₴
- В наявності
- Код: 6075878
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумуляторна викрутка з тріскачкою GRC 12V-60 SN

Характеристики продукту
- 12-вольтова батарея/

Опис
Акумуляторний тріскачковий гайковерт GRC 12V-60 SN Акумуляторний тріскачковий гайковерт GRC 12V-60 3/8 SN від Bosch пропонує чудовий контроль і зручно лежить у руці завдяки ергономічному дизайну та меншій довжині. Завдяки компактній 12-вольтовій системі інструмент ідеально підходить для роботи у вузьких місцях. Цей тріскачковий гайковерт зручний та інтуїтивно зрозумілий у використанні. Він оснащений курковим перемикачем з легким регулюванням швидкості та світлодіодним підсвічуванням, яке забезпечує чітку видимість робочої зони навіть у темних кутах. Завдяки високому крутному моменту GRC 12V-60 3/8 також є потужним та ефективним. Тріскачковий гайковерт GRC 12V-60 3/8 SN призначений для послаблення та затягування кріплень у важкодоступних місцях. Він сумісний з усіма акумуляторами Bosch Professional 12V. Інструмент GRC 12V-60 3/8 SN має тримач інструменту 3/8", довжину головки 79 мм, спеціальні ребра для стабільної стоянки та фіксатор. Картонна упаковка.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Акумуляторний храповий ключ
- Картон.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без акумулятора | 0,76 кг |
| Напруга | Дванадцять В |
| Номінальна напруга | 12,0 В |
| Тип продукту | Бездротова викрутка з тріскачкою |
| тримач інструменту | Зовнішній квадрат 3/8 дюйма (10 мм) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 908 ₴



