
Акумуляторний дриль, Акумуляторний шурупокрут Bosch Home and Garden UniversalDrill 18V-60 06039D7002 18 В 2,0 Аг, включаючи 2 акум
12 408 ₴
- В наявності
- Код: 6075881
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумуляторний шурупокрут UniversalDrill 18V-55

Характеристики продукту
- Літій-іонний акумулятор 18 В/2,0 А·год
- Максимальний крутний момент 60 Нм
- Максимальний діаметр гвинта 35 мм
- Градуси крутного моменту 20

Опис
Першокласна продуктивність з максимальною довговічністю. Більша потужність та довший час роботи завдяки безщітковому двигуну. Міцний та довговічний патрон 13 мм. 2-швидкісний редуктор з 20 налаштуваннями крутного моменту для оптимального крутного моменту та швидкості обертання. Ідеально підходить для свердління та загвинчування шурупів у деревині, металі та пластику.
Комплект поставки
- 1x акумуляторна викрутка UniversalDrill 18V-55
- 1x наконечник викрутки
- 2 акумулятори PBA 18V 2.0Ah W-B
- 1 зарядний пристрій AL 18V-20
- Картон.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,9 кг |
| Джерело живлення | на батарейках |
| Довжина виробу | 56 мм |
| Максимальний діаметр гвинта | 35 мм |
| Напруга | 18 В |
| Технічні характеристики електроінструменту | вмік. 2 батареї, вмик. зарядний пристрій |
| Тип приводу | 2-швидкісна |
| Швидкість холостого ходу | 1900 об/хв |
| Ширина вироби | 165 мм |
| висота продукту | 232 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 408 ₴








