
Акумуляторний дриль-шурупокрут, Акумуляторний ударний гайковерт Metabo BSL+SSD200LTBL 685194000 18 В 4 Аг з акумулятором, із заряд
26 058 ₴
- В наявності
- Код: 6075882
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

18 Volt Akku Combo Set 2.8.2 BS 18 L + SSD 18 LT 200 BL
Характеристики продукту
- Літій-іонний акумулятор 18 В/4 Аг
- Максимальний крутний момент Максимальний крутний момент у м'якому режимі: 25 Нм, Максимальний крутний момент у жорсткому режимі: 50 Нм
- Максимальний діаметр гвинтів M16
- Ступені крутного моменту 3
Опис
Акумуляторний дриль-шуруповерт BS 18 L
• Компактний дриль-шурупокрут для універсального застосування
Вбудоване світлодіодне робоче освітлення з функцією післясвітіння для оптимальної яскравості в робочій зоні.
З практичним затискачем для ременя та тримачем для біт, за бажанням можна встановити з правого або лівого боку.
Сумісний з усіма 18-вольтовими акумуляторами та зарядними пристроями CAS
Акумуляторний ударний гайковерт SSD 18 LT 200 BL
• Компактний акумуляторний ударний гайковерт із шестигранною головкою 1/4 дюйма та крутним моментом 200 Нм
Унікальний безщітковий двигун Metabo забезпечує швидке виконання роботи та максимальну ефективність у кожному застосуванні.
• Три рівні швидкості/крутного моменту для широкого спектру застосувань
Вбудоване робоче освітлення для освітлення робочої зони
Міцний алюмінієвий корпус редуктора сприяє оптимальному розсіюванню тепла та забезпечує стабільність
З практичним гачком для ременя, регульований вліво/вправо.
Комплект поставки
- Акумуляторний дриль-шуруповерт BS 18 L
- Акумуляторний ударний гайковерт SSW 18 LT 200 BL
- 1 акумулятор Li-Power (18 В/2,0 А·год)
- Літій-потужний акумуляторний блок (18 В/4,0 Аг)
- Зарядний пристрій ASC 55.
- MetaBOX 145 л
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3,17 кг |
| Діапазон холостого ходу | 1,5 - 6 Нм |
| Кількість ударів | 3750/хв |
| Максимальний діаметр свердління | Діаметр свердління в сталі: 10 мм Діаметр свердління в м'якій деревині: 20 мм |
| Напруга | 18 В |
| Сходинки крутного моменту | 3 |
| Тип | BS 18 L SSD 18 LT 200 BL |
| Тип продукту | Бездротовий дриль-шурупокрут |
| тримач інструменту | Внутрішній квадрат 1/4 дюйма (6,3 мм) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 058 ₴
