
Акумуляторний дриль-шуруповерт Bosch Professional GSR 12V-15 0615990G6L, Розповсюдження, Німецька 6075889
12 583 ₴
- В наявності
- Код: 6075889
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумуляторний дриль-шуруповерт

Характеристики продукту
- 1 акумулятор/акумулятор 2 Аг
- Максимальний крутний момент (м'який/жорсткий) 15/30 Нм
- Максимальний діаметр гвинта 7 мм
- Ступені крутного моменту 20+1

Опис
Акумуляторний дриль-шурупокрут з короткою головкою 169 мм для оптимального керування під час усіх видів свердління та загвинчування шурупів над головою та у важкодоступних місцях. 2-швидкісний редуктор забезпечує потужне загвинчування з крутним моментом 15 Нм для свердління (до 19 мм) та загвинчування шурупів (до 7 мм). Вбудоване світлодіодне підсвічування освітлює робочу зону в темних місцях.
Характеристика
- Індикатор рівня заряду
- Вбудоване світлодіодне робоче освітлення
- Обертання вправо/вліво
- 20-ступінчасте регулювання крутного моменту + 1 крок свердління
- Літій-іонна технологія
- Ручка з м'яким покриттям
- 2-ступінчаста коробка передач
- Одновтулковий швидкознімний патрон з автоматичним блокуванням шпинделя
- Гальмо двигуна
Комплект поставки
- Літій-іонний акумулятор 2 Аг
- Літій-іонний акумулятор 4 Аг
- Швидкозарядний пристрій AL 1115 CV, 1 хв
- Набір біт з 25 предметів
- Набір із 7 свердел по дереву Ø 3 - 10 мм
- Набір із 7 металевих свердел Ø 2 - 7 мм
- Випадок.
Коментарі
3-річна гарантія виробника після реєстрації протягом 4 тижнів з моменту покупки.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 2 Ач4 А·год |
| Ваги | 0,95 кг |
| Дані про вагу | з батареєю |
| Діапазон затиску ручки | 1 - 10 мм |
| Максимальний діаметр гвинта | 7 мм |
| Максимальний крутний момент | (м'який/жорсткий) 15/30 Нм |
| Технічні характеристики електроінструменту | вмік. 2 батареї, вмик. зарядний пристрій, вмик. аксесуари, вмик. сумку |
| Тип клітки | Літій-іонний |
| Тип продукту | Бездротовий дриль-шурупокрут |
| Швидкість холостого ходу | (1-я — 2-я передача) 0-350/0 — 1300 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 583 ₴






