
Акумуляторний ударний гайковерт Fein ASCD 18-300 W2 AS 71151062000 18 В 5,0 Аг з акумулятором, зарядним пристроєм, кейсом 6075908
38 833 ₴
- В наявності
- Код: 6075908
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумуляторний ударний гайковерт у комплекті користувача ASCD 18-300 W2 AS Готовий до використання верхній комплект
Характеристики продукту
- Літій-іонний акумулятор 18 В/5,0 А·год
- Максимальний крутний момент 290 Нм
- Рівні крутного моменту 6
Характеристика
- Для надзвичайно точної роботи: ASCD 18-300 W2 AS з електронним регулюванням крутного моменту в 6 етапах запобігає відламування головок гвинтів.
- Готовий до закручування метричних гвинтів за допомогою машини та відповідного приладдя
- Набір із 3 ударних головок із відповідною фіксуючою пружиною для розмірів ключів 17 мм, 19 мм та 21 мм
- Можливість придбання адаптера VARIO 1/2", розробленого Fein, який підходить для всіх аксесуарів VARIO для простого та механічного свердління, зенкування, нарізання різьби, повторного нарізання різьби та очищення наскрізних отворів до M18. Окрім мітчика, використовується ударний гайковерт, що розширює робочий діапазон за допомогою цілої додаткової машини.
- Безщітковий двигун FEIN PowerDrive з на 30% вищою ефективністю та довшим терміном служби.
- Квадрат 1/2 дюйма для кріплення ударних головок.
- Метричні гвинти до M18 (8.8). На 10% вищий крутний момент при обертанні проти годинникової стрілки для послаблення дуже затягнутих гвинтів.
- Міцний, повністю металевий ударний редуктор.
- Захист від контакту на головці редуктора
- До 600 гвинтових з'єднань (M18) на одному заряді акумулятора (ProCORE 4 Ah).
- Компактний дизайн
- Ергономічне та гнучке керування завдяки бічним тримачам для біт та ремінців.
- Сумісний з акумуляторами Bosch Professional 18V з 2008 року та AMPShare.
- Максимальна продуктивність з акумуляторами AMPShare 18V: технологія COOLPACK 1.0 забезпечує довший термін служби акумулятора порівняно з акумуляторами без технології COOLPACK, що дозволяє довше працювати. ECP захищає акумулятор від перевантаження, перегріву та глибокого розряду.
- Добре оснащений для будь-якого застосування. Мобільна робота з системою L-BOXX.
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Акумуляторний ударний гайковерт ASCD 18-300 W2 AS (в комплекті кліпса для ременя, тримач біт)
- Акумуляторний ударний гайковерт у комплекті користувача ASCD 18-300 W2 AS Готовий до використання верхній комплект
- 1 акумулятор GBA 18 В 5,0 Аг AS
- Швидкозарядний пристрій GAL 1880 CV AS
- Пластиковий кейс для інструментів (L-BOXX 136)
- Набір ударних головок, 3 шт., розмір 17 / 19 / 21 мм
- запобіжна пружина
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,2 кг |
| Джерело живлення | на батарейках |
| Кількість ударів | 3400/хв |
| Напруга | 18 В |
| Сходинки крутного моменту | 6 |
| Тип клітки | Літій-іонний |
| Тип продукту | Бездротова ударна викрутка |
| тримач інструменту | Зовнішній квадрат 1/2 дюйма (12,5 мм) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 833 ₴
