
Bosch Professional GDS 18V-330 HC solo 06019L5000 Акумуляторний ударний гайковерт 18 В без акумулятора 6075909
18 533 ₴
- В наявності
- Код: 6075909
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумуляторний ударний гайковерт GDS 18V-330 HC
Характеристики продукту
- 18V/літій-іонний акумулятор
- Максимальний крутний момент 330 Нм
- Максимальний діаметр гвинтів M18
- Ступені крутного моменту 3
Опис
Два стандартні режими загвинчування для універсального використання. Кожен режим можна зручно та індивідуально налаштувати за допомогою застосунку Bosch Toolbox. Потужний крутний момент затягування 330 Нм та крутний момент загвинчування 560 Нм. Універсальний з трьома налаштуваннями швидкості/крутного моменту для більшої гнучкості та контролю.
Характеристика
- Вибір режиму інструментуШвидкість
Комплект поставки
- GDS 18V-330 HC
- Картон.
Коментарі
Потрібен акумулятор Bosch Professional 18V – не входить до комплекту. Ми рекомендуємо акумулятор Bosch Professional 18V 4.0Ah PROCore або кращий.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1.2 |
| Дані про вагу | без батареї |
| Довжина виробу | 145 мм |
| Кількість ударів | 0-2400/3100/3800 /мин |
| Максимальний крутний момент | 330 Нм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 145 x 77 x 205 мм - |
| Сходинки крутного моменту | 3 |
| Тип клітки | Літій-іонний |
| Ширина вироби | 77 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 533 ₴
