
Дриль Holzmann Maschinen SB4115N_400V H020300020 колонна, 400 Вт, 400 В, швидкозажимна, MK2, 33 кг 6075912
19 058 ₴
- В наявності
- Код: 6075912
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Стійки для свердлильних установок SB 4115N
Характеристики продукту
- 400 Вт
- 12-ступінчаста
- Максимальний діаметр свердління 16 мм
- Максимальна глибина свердління 60 мм
Характеристика
- Міцна основа забезпечує гарну безпеку
- Алюмінієвий двигун, що відповідає стандарту IP54
- Гнучка бурова колона з шліфованою поверхнею
- Поворотний свердлильний стіл із вільним регулюванням висоти за допомогою зубчастої рейки
- Практичний триплечий важіль зі шкалою глибини свердління
- Складана кришка з плексигласу для швидкого зняття
- Обмежувач глибини свердління
Комплект поставки
- Швидкозатискний патрон 1 - 16 мм, B16.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Holzmann |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 33 кг |
| Діапазон холостого ходу | 210 — 2580 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління | 16 мм |
| робоча напруга | 400 В |
| Тип | СБ 4115Н |
| Тип продукту | Стовбурове свердло |
| годувати | 127 мм |
| тримач інструменту | швидкознімний MK2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 058 ₴
