
Holzmann Maschinen SB 3116RMN SB3116RMN_400V 600 Вт 400 В колонна свердлильна машина 6075914
36 030 ₴
- Під замовлення
- Код: 6075914
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Настільний дриль SB 3116RMN
Характеристики продукту
- 600 Вт
- 5-ступінчаста
- Максимальний діаметр свердління 16 мм
- Максимальна глибина свердління 80 мм
Характеристика
- Міцна основа забезпечує безпеку
- Алюмінієвий двигун, що відповідає стандарту IP54
- Гнучка бурова колона з шліфованою поверхнею
- Поворотний свердлильний стіл із вільним регулюванням висоти за допомогою зубчастої рейки
- Практичний триплечий важіль зі шкалою глибини свердління
- Складана кришка з плексигласу для швидкого зняття.
Комплект поставки
- Швидкознімний патрон 1-16 мм, B16.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Holzmann |
| Стан | Новий |
| Додаткові параметри | |
| Максимальний діаметр свердління | 16 мм |
| Ширина столу | 225 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 40 кг |
| Діапазон холостого ходу | 500-2500 об./хв |
| робоча напруга | 400 В |
| Стояча зона | 350 х 215 мм |
| Тип приводу | 5-ступенева |
| годувати | 430 мм |
| тримач інструменту | МК2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 030 ₴
