
Настільна дриль Holzmann Maschinen SB18B16VN_230V SB18B16VN_230V 550 Вт 230 В 6075916
35 000 ₴
- Під замовлення
- Код: 6075916
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Настільний свердлильний верстат Holzmann Maschinen SB18B16VN_230V SB18B16VN_230V

Характеристики продукту
- 550 Вт
- Максимальний діаметр свердління 16 мм

Опис
Компактний колонний дриль HOLZMANN SB18B16VN з центруючим лазером, світлодіодним робочим освітленням та регульованою швидкістю свердління, що контролюється ручкою швидкості, забезпечує легке та точне свердління.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Проекція в мм: 115
- Розмір столу в мм: Ø 220
Комплект поставки
- Швидкозатискний патрон B16 (Ø1-16 мм)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Holzmann |
| Стан | Новий |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 220 мм |
| Ширина столу | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 22,5 кг |
| Діапазон затиску ручки | 1 - 16 мм |
| робоча напруга | 230 В |
| тримач інструменту | МК2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 000 ₴


