
Дриль-шуруповерт Bosch Home and Garden PBD 40 0603B07000, 710 Вт, 230 В, 11,2 кг, дистриб'ютор у Німеччині 6075918
26 933 ₴
- В наявності
- Код: 6075918
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Дриль-шуруповерт Bosch Home and Garden PBD 40 0603B07000

Характеристики продукту
- Регулювання швидкості
- Цифровий дисплей
- Швидкознімний затискач

Опис
Для моделістів, інженерів з точної механіки та електроніки цей інноваційний та точний настільний свердлильний верстат має знайти своє місце в кожній майстерні.
Характеристика
- Цифровий дисплей глибини та швидкості свердління
- Електронне керування швидкістю
- Функція лазерного та світлодіодного освітлення
- Швидкозатискний прецизійний патрон з вбудованою функцією блокування з міркувань безпеки
- Міцна основа з точками кріплення
- Обмежувач глибини свердління - швидке та повторюване свердління
- М'яка ручка для зручного регулювання висоти
- 2-ступінчаста коробка передач
- Швидкозатискний механізм та паралельний упор для оптимальної обробки заготовки.
Комплект поставки
- Швидкознімний затискач
- Паралельна напрямна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 11,2 кг |
| Діапазон холостого ходу | (1-я/2-я передача) 200 — 850/600 — 2500 об./хв |
| Загальна висота | 650 мм |
| Кількість передач | 2-швидкісна |
| Максимальна глибина буріння | 100 мм |
| Тип | ПБД 40 |
| Тип продукту | Настільний дриль |
| Ширина стола | 350 мм |
| тримач інструменту | швидкознімний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 933 ₴





