
Відбійний молоток Bosch Professional GSH 3 E 0611320703, 650 Вт, 230 В, SDS-Plus, німецький дистрибутор 6075922
33 583 ₴
- В наявності
- Код: 6075922
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Ударний молоток з ручкою SDS-plus GSH 3 E; спеціаліст з ремонтно-демонтажних робіт; Висока ефективність роботи завдяки двигуну потужністю 650 Вт і спеціальному зубилу для плитки; Довгий термін служби пристрою забезпечується міцним ударним механізмом і державкою, а також оптимальним змащенням найважливіших елементів конструкції; Високий комфорт використання завдяки малій вазі (лише 3,5 кг), компактній конструкції, перемикачу з замком для безперервного використання та рукоятці SoftGrip; Ідеальне поєднання потужності та ефективності: до 40% більша швидкість роботи; До 90% менше розбитої плитки завдяки оптимальним характеристикам роботи молотка та зубила; Сервісна кришка гарантує легку і швидку заміну вугільних щіток; Стамеска для плитки 260 х 40 мм (2 608 690 091); Spitzak (ET № 2 608 690 095); Кейс для інструментів (2 605 438 482); Додаткова ручка (2 602 025 140); Мастило в тюбику (ET № 1 615 430 005)

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3,5 кг |
| Довжина виробу | 376 мм |
| Максимальна кількість ударів | 3500/хв |
| Розміри | (Д х Ш х В) 376 х 89 х 208 мм - |
| Тип продукту | Кузначний молот |
| Ширина вироби | 89 мм |
| висота продукту | 208 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 583 ₴




