
Опис
Відбійний молоток GSH 5 SDS Max пропонує найкращу продуктивність серед відбійних молотків початкового рівня. Відмінне співвідношення потужності та ваги завдяки оптимізованій, легкій конструкції та потужному двигуну. Ергономічний дизайн, легка вага, компактність та керування однією рукою. Блокування Vario Lock для комфортної роботи, навіть над головою. Довший термін служби, покращене змащення та оптимізований захист від пилу збільшують термін служби інструменту. Блокувальний вимикач для безперервної роботи.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Ударний дриль Bosch Professional GSH 5
- 1x Свердло з загостреною головкою, SDS max, 280 мм
- Валіза для ремісників
- Додаткова ручка.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 5,8 кг |
| Максимальна енергія удару | 7,5 Дж |
| Розміри | (Д x Ш x В) 235 x 103 x 460 мм |
| Тип продукту | Ударний молоток |
| Ширина вироби | 103 мм |
| висота продукту | 460 мм |
| тримач інструменту | SDS-Макс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 208 ₴






