
Акумуляторні викрутки для гіпсокартону FS2700

Характеристики продукту
- Максимальний крутний момент 32 Нм
Опис
Викрутка для гіпсокартону для швидкого загвинчування шурупів для гіпсокартону. З 6 регульованими рівнями крутного моменту. Ергономічний дизайн та гумова рукоятка забезпечують зручне використання. Точне регулювання глибини загвинчування та електронний контроль швидкості доступні за допомогою перемикача. Викрутка для гіпсокартону оснащена світлодіодним робочим підсвічуванням.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1.8 кг |
| Джерело живлення | от электросети |
| Максимальний крутний момент | 32 Нм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 301 x 70 x 207 мм |
| Тип продукту | Бездротова високошвидкісна викрутка |
| тримач інструменту | 1/4 дюйма (6,3 мм) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 033 ₴


