Характеристика
- Антивібраційна технологія
- Ручка та допоміжна ручка з гасінням вібрації
- SoftNoLoad
- 12-ступінчасте регулювання долота
- Повзунковий перемикач для безперервної роботи
- Індикатор зносу вугільних щіток
- Обмежувач пускового струму
Комплект поставки
- тканина
- Ручка, комплект
- Дриль 100 мл
- Транспортний кейс

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 5,6 кг |
| Довжина виробу | 466 мм |
| Максимальна кількість ударів | 2650/хв |
| Розміри | (Д x Ш x В) 466 x 116 x 230 мм - |
| Тип | HM0871C |
| Ширина вироби | 116 мм |
| висота продукту | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 858 ₴



