
Токарний верстат

Характеристики продукту
- Висота іклів 175 мм
- Міжцентрова відстань 500 мм

Опис
Токарний верстат HOLZMANN з міжосьовою відстанню 500 мм та 4 рівнями швидкості, що вибираються зміною ременя.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Монтажні розміри в мм: 890 x 325 x 414
Комплект поставки
- Адаптер M33 x 3,5
- Діаметр лицьової панелі: 145 мм, тримач інструменту: 300 мм
- 2 токарні долота
- Наконечник пробивача
Коментарі
додатково: подовжувач ліжка D500BVL
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Holzmann |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 16,5 кг |
| Максимальна швидкість шпинделя | 2600 об./хв |
| Мінімальна швидкість шпинделя | 890 об/хв |
| робоча напруга | 230 В |
| Тип продукту | Токарний верстат |
| висота продукту | 325 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 108 ₴




