
Копіювально-токарний верстат Einhell TC-WW 1000/1 4312110

Характеристики продукту
- Міжцентрова відстань 1000 мм

Опис
З токарним верстатом Einhell TC-WW 1000/1 ви можете поринути у світ токарної обробки та без зусиль обробляти деревину та м'які матеріали до бажаної форми. Легко регульований супорт для інструменту забезпечує точну токарну роботу. Задня бабка з головкою шпинделя служить другим тримачем заготовки. Подвійна напрямна рама забезпечує стійкість до кручування конструкцію. Чотирипозиційне регулювання швидкості (890/1260/1760/2600 об/хв) забезпечує правильну швидкість для матеріалу. Надзвичайно потужний двигун потужністю 350 Вт забезпечує потужність для тривалого використання. Максимальний діаметр точення становить 280 міліметрів (у рамі можна затиснути до 350 мм), а колісна база становить 1000 міліметрів. У комплект поставки входять викрутка для торцевої обробки та планшайба.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- У комплект поставки входять передня викрутка та передня пластина.
- Легко регульований упор для інструменту для точного токарного різання
- Задня бабка зі шпиндельним кінчиком як другий тримач заготовки
- Стійка до кручення конструкція завдяки подвійній напрямній рамі
- 4-позиційне регулювання швидкості для залежних від матеріалу швидкостей
Комплект поставки
- 1x токарний верстат TC-WW 1000/1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 23000 г |
| Відстань між кликами | 1000 мм |
| Максимальна швидкість шпинделя | 2600 об./хв |
| Мінімальна швидкість шпинделя | 890 об/хв |
| Ширина вироби | 385 мм |
| висота продукту | 235 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 458 ₴









