
Теплова гармата GHG 23-66

Характеристики продукту
- Безступінчасте регулювання температури
- Холодне повітря, 50°C

Опис
Висока продуктивність за температур до 650°C завдяки потужності 2300 Вт. Повний контроль з 10 різними потоками повітря, цифровим налаштуванням температури та 4 програмами, що налаштовуються. Підвищена безпека завдяки автоматичному вимкненню у разі перегріву двигуна.
Характеристика
- 10 швидкостей потоку повітря
- Цифровий контроль температури
- Термічний вимикач
- Відсік для зберігання речей.
Комплект поставки
- Захисна насадка для скла
- Поверхнева насадка
- Сумка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,67 кг |
| Витрата повітря | 150 - 500 л/хв |
| Діаметр виробу | 86 мм |
| Налаштування температури | 50 - 650 °С |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Тепловий фен |
| Ширина вироби | 245 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 458 ₴











