
Акумуляторний рубанок макс. 40 В (без акумулятора, без зарядного пристрою)

Характеристики продукту
- Покрита ручка забезпечує надійний та зручний хват. Захист від надмірного розряду: пристрій автоматично вимикається, коли акумулятор майже розряджений. Бездротова система автоматичного запуску (AWS) підключається до пилососа через Bluetooth. Безщітковий двигун з електронним керуванням забезпечує довший термін служби акумулятора.

Опис
Високошвидкісний фуговальний ролик для оптимальних результатів з тихою роботою. Включає інтерфейс AWS для додаткового використання AWS. Зручний інструмент для обробки, наприклад, міжкімнатних дверей, панелей та плінтусів. Легке та точне регулювання глибини різання за допомогою великої ручки. Передня опорна плита підпружинена для захисту лез та заготовки.
Комплект поставки
- Акумуляторний рубанок
- Без батареї
- Без зарядного пристрою
- Калібр для налаштування ножа
- Паралельна напрямна повністю готова
- Гвинт-барашок M5x20
- Щит 5
- Глибинний обмежувач
- Торцевий ключ SW9
Коментарі
Доставка без зарядного пристрою
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3,7 кг |
| Довжина виробу | 379 мм |
| робоча напруга | 40 В |
| Тип продукту | Бездротовий рубанок |
| Швидкість холостого ходу | 15000 об./хв |
| Ширина потоку | 82 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 833 ₴










