Характеристика
- Літій-іонна технологія
- Безщітковий двигун
- 100% сумісний з усіма акумуляторами та зарядними пристроями Bosch Professional 10,8 та 12 В
- Ручка з покриттям Softgrip.
Комплект поставки
- 2 x GBA 12V/3Ah літій-іонний акумулятор
- Швидкозарядний пристрій GAL 1230 CV
- 2 x леза рубанка, 56 x 5,5 x 1,1 мм
- L-BOXX 136.
Коментарі
3-річна гарантія виробника після реєстрації протягом 4 тижнів з моменту покупки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина стружки (макс.) | 2 мм |
| Максимальна глибина знижки | 17 мм |
| Тип клітки | Літій-іонний |
| Швидкість холостого ходу | 14500 об./хв |
| Ширина потоку | 56 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 483 ₴




