
Опис
Компактний фуганок потужністю 850 Вт з глибиною різання 4 мм та шириною різання 82 мм. Три V-подібні канавки різного розміру для легкого зняття фаски. Тиха робота та просте регулювання видалення стружки за допомогою ручки. У комплекті упор. Поставляється в MAKPAC.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3,31 кг |
| Довжина виробу | 296 мм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 296 x 167 x 176 мм |
| Тип продукту | Електричний рубанок |
| Ширина потоку | 82 мм |
| висота продукту | 176 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 108 ₴



