
Опис
Двигун потужністю 710 Вт дозволяє стругати на глибину до 2,6 мм. Стабільна, рівна алюмінієва основа забезпечує оптимальні результати стругання.
Характеристика
- Видалення пилу
- Блокування ввімкнення
- Викид стружки вправо або вліво
Комплект поставки
- Додатковий ніж
- Пилозбірник
- Паралельна напрямна
- Валіза для любителів самостійного ремонту.
Коментарі
3-річна гарантія виробника після реєстрації протягом 4 тижнів з моменту покупки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,8 кг |
| Довжина виробу | 284 мм |
| робоча напруга | 230 В |
| Тип | GHO 26-82 D Професійний |
| Тип серії Bosch | Bosch для професіоналів (синій) |
| Швидкість холостого ходу | 18000/хв |
| Ширина потоку | 82 мм |
| висота продукту | 173 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 533 ₴


