
РК-телевізор 32 дюйма Dyon SMART 32 VX, готовий до HD (1366 x 768 пікселів), 50 Гц 6076009
12 408 ₴
- В наявності
- Код: 6076009
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Телевізор DYON SMART 32 VX

Характеристики продукту
- Розмір екрана: 80 см (32 дюйми)
- HD Ready (1366 x 768 пікселів)
- Тернер: DVB-T2 (антена), DVB-T (антена), DVB-C (кабельне телебачення), DVB-S (супутникове телебачення)
- Клас енергоефективності (розрахунок): F (A - G)
- Підвищення якості зображення: 50 Гц
- Функція запису: немає

Опис
Простий, інтуїтивно зрозумілий та водночас персоналізований. Нова серія Smart VX від DYON пропонує вам все це та навіть більше. Використання існуючого порталу Smart TV, який пропонує широкий вибір програм, таких як Prime Video, Netflix та YouTube, є дитячою забавкою. Відкривши App Store, ви можете встановити численні інші програми, такі як Disney+, DAZN та інші. Створюйте власні програми. Нова операційна система VIDAA відповідає всім очікуванням щодо продуктивності та гнучкості. Легко та без зусиль запускайте Netflix, Prime Video або YouTube за допомогою кнопки швидкого запуску, без необхідності переглядати громіздкі меню. Бездротово підключіть свій смартфон або планшет до телевізора та діліться фотографіями, відео чи музикою з відпустки з близькими. Вбудований потрійний тюнер також дозволяє приймати кабельне (DVB-C), супутникове (DVB-S2) та ефірне (DVB-T2) телебачення. Відкрийте для себе Smart TV заново.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Тип: Smart LED-телевізор з діагоналлю екрана 80 см (32 дюйми)
- Операційна система VIDAA
- Розумний портал з Netflix, Prime Video, YouTube, HbbTV та багатьма іншими сервісами.
- App Store для завантаження програм
- Пульт дистанційного керування з кнопками Netflix та Prime Video
- Роздільна здатність: 1366 x 768 пікселів / Частота оновлення: 50/60 Гц
- Прийом: аналоговий, DVB-T2 (ефірний), DVB-C (кабельний), DVB-S2 (супутниковий), CI+
- Готельний режим, електронний програмний гід (EPG), 3 порти HDMI (1 з підтримкою ARC/CEC), 2 порти USB, порт LAN та Wi-Fi, клас енергоефективності F
- Комплект поставки: DYON SMART 32 VX, інструкція, пульт дистанційного керування (включно з батарейками)
- Розміри (без підставки): 716x423x75 [мм]; Розміри (з підставкою): 716x471x191 [мм]
Комплект поставки
- DYON SMART 32 VX
- Інструкція користувача
- Пульт дистанційного керування (з батарейками).
Коментарі
HDMI є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing L.L.C.
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Системні вимоги
- Для використання смарт-функцій потрібне широкосмугове підключення до Інтернету.
Контент та програми можуть відрізнятися залежно від місцезнаходження.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| WLAN | інтегрований |
| Інтерфейс | HDMIUSBLAN (10/100/1000 Мбіт/с) Слот CI+ |
| Глибина продукту | 191 мм |
| Дані про вагу | з нижнім cormions |
| Джерело живлення | от электросети |
| Дозвіл екрану | HD-роздільна здатність (1366 x 768 пікселів) |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 32 дюйми |
| Клас енергоефективності | Ф (А - Г) |
| Максимальна потужність | 16 Вт |
| Оновлення матриці | 50 Гц |
| Підвищення якості зображення | 50 Гц |
| Тернер | DVB-T2 (антена) DVB-T (антена) DVB-C (кабель) DVB-S (сплутник) |
| Тип продукту | РК-телевізор |
| Функція записування | брак |
| Ширина вироби | 716 мм |
| висота продукту | 471 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 408 ₴




