
РК-телевізор Dyon Ultimax 43F-TI 108 см 43 дюйми EEK E (A - G) DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, Full HD, Smart TV, WLAN, CI+ чорний 6076011
19 758 ₴
- В наявності
- Код: 6076011
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Світлодіодний телевізор DYON Ultimax 43F-TI

Характеристики продукту
- Розмір екрана: 108 см (43 дюйми)
- Full HD (1920 x 1080 пікселів)
- Тернер: Аналоговий, DVB-T2 (антена), DVB-C (кабельне телебачення), DVB-S (супутникове телебачення)
- Клас енергоефективності (розрахунок): E (A - G)
- Покращення якості зображення: 60 Гц
- Функція запису: немає

Опис
Відкрийте для себе серію DYON Ultimax – найкраще зі світу смарт-телевізорів!
Насолоджуйтесь максимальними розвагами завдяки величезному вибору контенту та програм. Розумний інтерфейс дозволяє швидко та легко отримувати доступ до улюблених телешоу та фільмів. Грайте в ігри в хмарі без консолі та зручно транслюйте контент зі свого смартфона. Інноваційний Smart Hub перетворює ваш телевізор на найкращий центр розваг.
Пориньте у майбутнє телебачення із серією DYON Ultimax.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Насолоджуйтесь максимальними розвагами завдяки величезному вибору контенту та програм. Розумний інтерфейс дозволяє швидко та легко отримувати доступ до улюблених телешоу та фільмів. Грайте в ігри в хмарі без консолі та зручно транслюйте контент зі свого смартфона. Інноваційний Smart Hub перетворює ваш телевізор на найкращий центр розваг.
Пориньте у майбутнє телебачення із серією DYON Ultimax.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Тип: Smart LED-телевізор з діагоналлю екрана 43 дюйми (108 см).
- Операційна система Tizen
- Samsung TV Plus: Безкоштовні канали в прямому ефірі, фільми та серіали на вимогу
- Samsung Smart Hub та програми: Відкрийте для себе фільми, музику та потокове передавання
- Samsung Gaming Hub: ігри, платформи та хмарні сервіси в одному місці
- Пульт дистанційного керування для Netflix, Prime Video, Disney+ та Samsung TV Plus
- Роздільна здатність: 1920 x 1080 пікселів (Full HD) / частота оновлення: 50/60 Гц
- Прийом: аналоговий, DVB-T2 (ефірний), DVB-C (кабельний), DVB-S2 (супутниковий), CI+
- Електронний програмний гід (EPG), 3 порти HDMI (1 з підтримкою ARC/CEC), 2 порти USB, порт LAN та WIFI, клас енергоефективності E
- Комплект поставки: DYON Ultimax 43F-TI, пульт дистанційного керування з батарейками, підставка, інструкція
- Розміри (без підставки): 955 x 592 x 88 [мм]; Розміри (з підставкою): 955 x 642 x 207 [мм]
Комплект поставки
- Інструкція, ніжки, пульт дистанційного керування (батарейки в комплекті)
Коментарі
HDMI є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing L.L.C.
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Системні вимоги
- Для використання смарт-функцій потрібне широкосмугове з’єднання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 42 Вт |
| Тип телевізора | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| WLAN | інтегрований |
| Інтерфейс | USBHDMILAN (10/100/1000 Мбіт/с)WLAN |
| Висота пристрою (без підставки) | 55,6 см |
| Відбивати діагональ (см) | 109,2 см |
| Глибина пристрою (без ніжок) | 8,9 см |
| Джерело живлення | от электросети |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 43 дюйми |
| Клас енергоефективності | Е (А - Г) |
| Коефіцієнт динамічної контрастності | 1200 : 1 |
| Можна закріпити на стіні. | Да |
| Розміри | (Ш x В x Г) 95,5 x 60,5 x 20,7 см |
| ТВ — нерухомість | Smart TV HDRCI+ |
| Технологія відбиття | РК-дисплей |
| Формат зображення | 16:09:00 |
| Функція мережі/Інтернету | LANWiFiHbb TVSmart TVВеб-браузер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 758 ₴






