
РК-телевізор 50 дюймів LG Electronics 50UA73006LA, Ultra HD (3840 x 2160 пікселів), 60 Гц 6076012
34 808 ₴
- В наявності
- Код: 6076012
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

LG Electronics 50UA73006LA 4K UHD AI телевізор 127 см / 50 дюймів

Характеристики продукту
- Розмір екрана: 127 см (50 дюймів)
- Ультра HD (3840 x 2160 пікселів)
- Тернер: DVB-T2 (антена), DVB-T (антена), DVB-C (кабельне телебачення), DVB-S (супутникове телебачення), DVB-S2
- Клас енергоефективності (розрахунок): G (A - G)
- Покращення якості зображення: 60 Гц
- Функція запису:
Характеристика
- UHD
- 50 дюймів (127 см) з роздільною здатністю 4K Ultra HD – 3840 x 2160 пікселів
- Процесор α7 Gen8 4K зі штучним інтелектом, технологією α7 AI Sound Pro (віртуальний мікс 9.1.2) та масштабуванням до 4K Super Upscaling
- Аудіосистема 2.0 потужністю 20 Вт
- HDR10 / HLG
- без затемнення
- webOS 25
- Одинарний тюнер
- 3 HDMI (підтримка eARC, ALLM)
Комплект поставки
- Стандартний пульт дистанційного керування з 2 батарейками типу AAA
- Стенд
- Кабель живлення
Коментарі
HDMI є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing L.L.C.
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| WLAN | інтегрований |
| Інтерфейс | HDMI, Bluetooth, LAN (10/100/1000 Мбіт/с), S/PDIF (оптичний), слот CI+, USB 2.0, Wi-Fi 5 (IEEE 802.11 ac/n/g/b/a) |
| Глибина продукту | 292 мм |
| Дані про вагу | з нижнім cormions |
| Джерело живлення | от электросети |
| Дозвіл екрану | Ultra HD (3840 x 2160 пікселів) |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 50 калорій |
| Клас енергоефективності | Г (А - Г) |
| Максимальна потужність | 20 Вт |
| Оновлення матриці | 60 Гц |
| Продюсер | LG Електронікс |
| Підвищення якості зображення | 60 Гц |
| Тернер | DVB-T2 (антена) DVB-T (антена) DVB-C (кабель) DVB-S (сплутник) DVB-S2 |
| Тип продукту | РК-телевізор |
| Функція мережі/Інтернету | Функції ШІApple AirPlayApple Home Програми Bluetooth®Google CastGoogle HomeLANSmart HubSmart TVВеб-браузерWiFi Показати більше |
| висота продукту | 708 мм |
| стандарт VESA | 300 х 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 808 ₴



