
Автоматичний запобіжник троса Kopp 1962.0001.5 PRCD-S.
Характеристики продукту
- IP55
- Рекомендований рівень глюкози в крові
Опис
Автоматичний вимикач Kopp 1962.0001.5 PRCD-S встановлюється на шнур живлення пристрою. Таке встановлення запобігає смертельним нещасним випадкам, спричиненим стрибками напруги, пошкодженими мережевими кабелями або вологою в проводці. Якщо автоматичний вимикач виявляє небезпечний витік струму або стрибок напруги, він відключає джерело живлення.
Коментарі
Відповідає стандартам DIN VDE 0661, DIN 40040 та DIN EN 60721st
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 16 А кг |
| Номінальна напруга | 230 В |
| робоча напруга | 230 В/50 Гц |
| Тип конструкції | PRCD |
| Тип струму короткого замикання | A |
| Час відповіді (дорібніше) | <30 мс |
| діапазон температур | від -25 до +45 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 908 ₴



