
Світлодіодний офісний торшер Renkforce 100 Вт із сенсором

Характеристики продукту
- Загальний світловий потік = 9500 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 4000 K
- білий
- Настільна торшерна лампа високої яскравості (100 Вт)
- 60% непрямого світла та 40% прямого світла
- Пряме освітлення робочої зони та непряме світло для освітлення кімнати
- Індекс кольоропередачі (CRI) понад 95 та термін служби 30 000 годин

Опис
Завжди ідеальні умови освітлення на робочому місці
Ця лампа, виготовлена з елегантного алюмінію, не просто освітлює: завдяки датчику руху вона автоматично вмикається, коли ви входите до офісу. Коли денне світло згасає, вона автоматично регулює яскравість і підтримує її на потрібному рівні. Хоча світлодіодний офісний торшер Renkforce RF-6410432 керується вручну традиційним способом, він пропонує корисні функції: після ввімкнення ви можете викликати останню встановлену яскравість за допомогою функції пам'яті та налаштувати її за потреби за допомогою сенсорної стрічки.
Приємне освітлення
За максимальної споживаної потужності (95 Вт) світлодіодний офісний торшер Renkforce RF-6410432 виробляє світловий потік 9500 люмен нейтрального білого кольору 4000K. Ця лампа використовує цю дуже високу яскравість як у режимі прямого (40%), так і непрямого (60%) освітлення. Це не тільки створює ідеальне світло на вашому столі, але й приємно освітлює кімнату – без відблисків, країв чи тіней. Передача кольору також чудова, з індексом кольоропередачі (CRI) 95. Для порівняння, CRI сонячного світла становить 100.
Швидке встановлення та тривалий термін служби
Комплект містить різні гвинти та шестигранну викрутку, а також інструкцію з експлуатації. Швидко зібраний U-подібний цоколь лампи можна вставити в напрямну основи столу для надійної фіксації. Світлодіодний офісний торшер Renkforce має очікуваний термін служби 30 000 годин.
Характеристика
- Концентроване та приємне світло без країв, тіней чи відблисків
- Регулювання яскравості за допомогою сенсорної стрічки
- Функція пам'яті автоматично запам'ятовує останнє налаштування яскравості
- Датчик руху (ІЧ) для автоматичного перемикання
- Датчик денного світла
- Колірна температура нейтрально-білий (4000 K)
- U-подібна основа
- Алюмінієвий матеріал.
Комплект поставки
- Лампа
- 2 x комплект гвинтів (5 x довгих гвинтів)
- 1 комплект гвинтів (3 коротких гвинти)
- Шестигранна викрутка
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Потужність лампи | 95 Вт |
| Стан | Новий |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 13 кг |
| Довжина шнура живлення | 1,8 м м |
| Максимальний час горіння | 8 хв |
| робоча напруга | 230 В змінного струму |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Тип продукту | світлодіодний торшер |
| Функція лампи | 2 джерела світла з регульованою яскравістю й датчиком руху |
| Ширина вироби | 320 мм |
| висота продукту | 1968 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 658 ₴










