
Світлодіодний торшер з лампою для читання Paulmann Pane I 79775 3 Вт 230 В 300 лм 6076042
13 108 ₴
- В наявності
- Код: 6076042
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Торшер

Характеристики продукту
- Потужність = 3 Вт
- Загальний світловий потік = 600 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий

Опис
Завдяки своєму витонченому дизайну, торшер Puric Pane забезпечує затишне освітлення в сучасному стилі. Завдяки спеціальній фасетній лінзі, яка спрямовує значну частину світла, що генерується світлодіодним чіпом, вперед, торшер надзвичайно ефективний та створює захопливі світлові ефекти. Два прожектори можна регулювати індивідуально, що пропонує широкий спектр можливостей освітлення. Наприклад, торшер можна використовувати як лампу для читання, а також забезпечувати непряме світло, освітлюючи стіну. Його можна поєднувати з іншими лампами серії Puric Pane для створення персоналізованої атмосфери в помешканні. Завдяки вбудованій 3-етапній функції регулювання яскравості, світло можна регулювати в три етапи, багаторазово натискаючи ножний перемикач.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Колірна температура 2700K - теплий білий
- Кабель з тканинним покриттям
- Регульована яскравість
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3,41 кг |
| Волість | 3 в |
| Глибина продукту | 173 мм |
| Загальний світловий потік | 600 лм |
| Клас захисту | II |
| Матеріал | Метал |
| Розміри | (Ø x В) 180 мм x 1450 мм |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Тип продукту | Світлодіодний торшер із підсвіткою для читання |
| Форма | Круглий |
| Ширина вироби | 86 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 108 ₴









