
Лампа із затискачем

Характеристики продукту
- 90 білих світлодіодів денного світла
- 3D-регульована головка лампи
- Плавний димер із сенсорним керуванням на головці лампи

Опис
Світлодіодна настільна лампа особливо підходить для роботи в лабораторіях, майстернях, технічних офісах та студіях завдяки міцному металевому кронштейну та регульованій головці лампи.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- 3D-регульована головка лампи
Комплект поставки
- Світлодіодна лампа-затискач
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3,03 кг |
| Загальний світловий потік | 970 лм |
| Клас енергоефективності | Е (А - Г) |
| Кількість джерел світла | 90 |
| Максимальний діапазон повороту | 110° |
| Розміри | (Ш x В) 44 см x 76 см - |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Світлодіодна лампа із затискачем |
| Функція лампи | Регульована яскравість Поворотна Поворотна З функцією увімкнення під час натискання |
| Ширина вироби | 44 см |
| висота продукту | 76 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 833 ₴



