
Підвісний світильник Paulmann Lento 95579 LED 42 Вт LED 4950 лм чорний (матовий) 6076051
20 108 ₴
- В наявності
- Код: 6076051
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Лампа системи освітлення рейок

Характеристики продукту
- Потужність = 42 Вт
- Загальний світловий потік = 4950 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий

Опис
Простий, сучасний та стильний: підвісний світильник URail Lento з регульованою висотою матово-чорного кольору вражає своїм високим світловим потоком, випромінюючи світло як вгору, так і вниз. Колір світла можна налаштувати відповідно до ваших потреб: від денного білого для робочого освітлення до теплого білого для відпочинку. Лампа сумісна з Zigbee 3.0. Zigbee — це радіопротокол, який дозволяє об'єднувати пристрої різних виробників у мережу.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- З опцією дімування
- Лампа URail з інструкцією зі складання
- Включає світлодіодну лампу (постійно вбудовану)
- Регулювання білого світла від теплого білого до денного білого
- Можна використовувати зі шлюзами розумного дому, оснащеними інтерфейсом Zigbee
- Пульт дистанційного керування Paulmann Zigbee Gent 500.67
Комплект поставки
- Підвісний світильник URail Smart Home Zigbee Lento LED
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтеграція з хмарою даних | Зиґбі |
| Волість | 42 Вт |
| Довжина виробу | 35 мм |
| Загальний світловий потік | 4950 лм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Матеріал | Метал |
| Розміри | (Д x Ш x В) 35 x 1000 x 25 мм - |
| Серія (систем освітлення) | Урал |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Цвет светодиода | теплий білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 108 ₴










