
Фільтр-насос Oase 70235 Filtral UVC 6000 з функцією фільтрації, з відстійником UVC 2500 л/год 6076068
17 308 ₴
- В наявності
- Код: 6076068
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Фільтр для ставка
Характеристики продукту
- Компактний фільтрувальний блок з технологією UVC та 4 різними фільтрувальними матеріалами
- Оптичний контроль роботи УФ-освітлювача
- Регульований роз'єм для горгулій або невеликих струмків
Опис
Багатофункціональне, компактне рішення для збірних басейнів та невеликих ставків. Технологія практично непомітна, оскільки її можна встановити під водою.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oase |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 4,90 кг |
| Довжина виробу | 347 мм |
| Максимальна висота пресування | 2,10 м |
| Розміри | (Д x Ш x В) 347 x 276 x 157 мм |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність (макс.) | 52 Вт |
| Тип продукту | Насос із фільтром |
| Ширина вироби | 276 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 308 ₴
