
Проточний фільтр Oase BioSmart UVC 16000 57377, максимальний розмір ставка 16000 л, (Д x Ш x В) 380 x 560 x 410 мм 6076072
19 233 ₴
- В наявності
- Код: 6076072
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

BioSmart UVC 16000

Характеристики продукту
- Для ставків об'ємом до 36 м³
- Просте обслуговування
- Зручний моніторинг фільтра

Опис
Проточний фільтр із додатковим насиченням ставка киснем. Легко приховується, оскільки корпус фільтра можна заглибити в землю на глибину до 1/3. Z BioSmart UVC 1600 забезпечує чисту воду в ставку, поєднуючи механіко-біологічну фільтрацію з ефективною технологією UVC. Проточний фільтр оптимально підходить до фільтра OASE та насоса для ставка AquaMax.
Характеристика
- Додаткове насичення ставка киснем завдяки спеціальному водному каналу.
- Ручки для очищення для зручного використання
- Індикатори рівня забруднення води та температури
- Злив у підлозі для легкого видалення бруду
- Легко приховати, оскільки корпус фільтра можна заглибити в землю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Насос для ставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 5,40 кг |
| Довжина виробу | 380 мм |
| зв'язок | 19 мм/ 3/4", 25 мм/ 1", 32 мм/ 1 1/4", 38 мм/ 1 1/2" |
| Кількість пресування | 5500 л/год |
| Максимальний розмір ставка | 16000 литров |
| робоча напруга | 230 В |
| Характеристики фонтанного насоса | з відстійника UVC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 233 ₴



