
Полікристалічний сонячний модуль Sunset

Характеристики продукту
- Висока ефективність та якість
- Загартоване сонячне скло
- Анодовані алюмінієві профілі

Опис
Доступний за ціною полікристалічний сонячний модуль PX характеризується особливо високою ефективністю виходу енергії. Яскравий фон елемента та анодована алюмінієва рама забезпечують стильний зовнішній вигляд. Передня панель виготовлена зі спеціального загартованого сонячного скла, яке разом з ламінатом утворює єдине ціле, оточене стійкою до деформації алюмінієвою рамою. Ця перевірена конструкція модуля захищає сонячні елементи від проникнення вологи, забезпечує високу стійкість до ультрафіолету та дозволяє модулям термічно розширюватися.
Характеристика
- Високоефективні полікристалічні кремнієві сонячні елементи
- Структурована поверхня клітини
- Міцний та довговічний
- УФ-стабільність
- Матеріал EVA
- Загартоване сонячне скло
- Міцний на кручення модульний каркас з анодованого алюмінієвого профілю
- Всепогодна розподільна коробка
Комплект поставки
- Сонячний модуль
- Розподільна коробка
- Інструкція користувача
Коментарі
Можливі технічні зміни. Зовнішній вигляд подібний до ілюстрації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Напруга холостого ходу | 21.5 В |
| Струм короткого замикання | 5.5 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 7,5 кг |
| Кількість комірок | 76 |
| Напруга (макс.) | 18,2 В |
| Номінальний струм | 4,85 А |
| Розміри модуля — висота | 35 мм |
| Розміри модуля — ширина | 520 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | PX 85, полікристалічний 12 В |
| висота продукту | 35 мм |
| ефективність | 19% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 283 ₴




