
Монокристалічний модуль ProUser SP180 потужністю 180 Вт, 18,24 В 6076082
15 840 ₴
- Під замовлення
- Код: 6076082
Відправка з 02 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Сонячна панель 180 Вт SP180

Характеристики продукту
- Моно-HPBC сонячні елементи

Опис
Сонячна панель SP180 спеціально розроблена для вашого каравану або автофургона. Маючи розміри 1615 x 670 x 40 мм, вона ідеально підходить для вашого автомобіля та забезпечує потужне джерело відновлюваної енергії будь-де.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Включає розподільну коробку (IP67)
- 5-метровий кабель (4 мм²)
- Введення кабелю на дах
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Модуль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 13,7 кг |
| Довжина кабелю | 5 мм |
| Напруга (макс.) | 18,24 В |
| Номінальна напруга | 18,24 В |
| Розміри | (Д x Ш x В) 162 x 670 x 40 мм |
| Тип продукту | Монокристалічний модуль |
| Ширина вироби | 670 мм |
| висота продукту | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 840 ₴


