
Сонячний модуль Mare Flex 120
Характеристики продукту
- Легкий та плоский
- Без гострих країв
- Гнучкий
Опис
Тонкі та легкі сонячні модулі ідеально підходять для мобільного застосування, такого як активний відпочинок та кемпінг, а також для монтажу на вітрильних яхтах та моторних човнах, а також на мобільних будинках або дахах вантажівок.
Передня фольга, виготовлена з ETFE (етилентетрафторетилену), особливо стійка до атмосферних впливів, має високу світлопрозорість у широкому діапазоні температур і чудову стійкість до хімічних впливів і ультрафіолетового випромінювання. Алюмінієва задня стінка, інтегрована в ламінат, забезпечує модулю високий ступінь жорсткості.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Передня фольга, виготовлена з ETFE (етилентетрафторетилену), особливо стійка до атмосферних впливів, має високу світлопрозорість у широкому діапазоні температур і чудову стійкість до хімічних впливів і ультрафіолетового випромінювання. Алюмінієва задня стінка, інтегрована в ламінат, забезпечує модулю високий ступінь жорсткості.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Легкий та плоский
- Без гострих країв
- Аеродинамічний
- 5-метровий кабель в оболонці
- Структурована поверхня
- Алюмінієва опорна пластина
- Монтажні кронштейни
- Гнучкий
- Алюмінієва задня частина
Комплект поставки
- Сонячний модуль
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Модуль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 4,6 кг |
| Довжина кабелю | 5,00 м м |
| Напруга (макс.) | 20 В |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Розміри | (Д x Ш x В) 1190 x 540 x 4 мм |
| Тип продукту | Монокристалічний модуль |
| Ширина вироби | 540 мм |
| висота продукту | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 258 ₴

