
РК-монітор відеоспостереження Sygonix SY-6180358 EEK: E (A - G) 48,26 см 19 дюймів 1280 x 1024 пікселів Чорний 6076164
16 083 ₴
- В наявності
- Код: 6076164
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

19-дюймовий монітор відеоспостереження 2B

Характеристики продукту
- Розроблено для безперервної роботи (24 години/365 днів)
- Міцне загартоване скло
- Роздільна здатність: 1280 x 1024 пікселів

Опис
Подивіться, що станеться.
Цей кольоровий монітор відеоспостереження ідеально підходить для моніторингу вашої системи відеоспостереження, оскільки він спеціально розроблений для постійного увімкнення та роботи, що дозволяє вам стежити за всім цілодобово, 365 днів на рік. Завдяки численним підключенням та різноманітним варіантам налаштувань, цей монітор відеоспостереження підходить для широкого кола цілей. Завдяки практичному екранному меню (OSD) ви можете налаштовувати різні параметри безпосередньо на моніторі або за допомогою пульта дистанційного керування, що входить до комплекту. Це особливо практично, якщо ви хочете встановити монітор на стіну, оскільки підставку можна зняти в будь-який час!
Характеристика
- Порти AV, VGA та HDMI
- Співвідношення сторін 5:4
- Коефіцієнт контрастності 1000:1
- Стандарт відео: PAL/NTSC
Комплект поставки
- Монітор з підставкою
- Мережевий кабель
- Зарядний пристрій
- Пульт дистанційного керування (1 CR2025 в комплекті)
- Кабель з 2 штекерами 3,5 мм до роз'ємів RCA
- Інструкція користувача
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A&G |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | HDMI®VGABNCAudio-Line-in |
| Інтерфейси: HDMI | 1 х |
| Інформація про розміри продукту | без нижнього вакууму |
| Ваги | 3,2 кг |
| Вихідні інтерфейси | BNCAudio-Line-out |
| Відбивати діагональ (см) | 48,3 см |
| Діагональ дисплея | 19 дюймів |
| Колір | Чорний |
| Кут огляду (вертикальний) | 160° |
| Паковання без пластику | Паковання без пластику |
| Роздільна здатність (мас.) | 1280 x 1024 пікселі |
| Річне споживання енергії | 19 кВтч |
| Ширина вироби | 415 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 083 ₴







