
Вимірювальні затискачі
Характеристики продукту
- УВІМК.
Опис
Серія "C" включає потужні струмові трансформатори-кліщі до 1000 А. Кругла форма затискачів та рівномірна обмотка котушки гарантують високу точність та мінімальний фазовий зсув.
Оптимальне регулювання магнітного контуру за допомогою системи маятникових шарнірів та запатентованої системи підтримки прогресивного розкриття щелеп полегшує роботу.
Завдяки діаметру корпусу 52 мм, вимірювання CAT III 600 В можна виконувати на більшості кабелів у промислових та офісних будівлях.
Завдяки малому фазовому зсуву та високій лінійності, цей струмовий трансформатор із кліщами та µ-металевим осердям ідеально підходить для вимірювання потужності.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Оптимальне регулювання магнітного контуру за допомогою системи маятникових шарнірів та запатентованої системи підтримки прогресивного розкриття щелеп полегшує роботу.
Завдяки діаметру корпусу 52 мм, вимірювання CAT III 600 В можна виконувати на більшості кабелів у промислових та офісних будівлях.
Завдяки малому фазовому зсуву та високій лінійності, цей струмовий трансформатор із кліщами та µ-металевим осердям ідеально підходить для вимірювання потужності.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 1 інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова точність | 0,3% |
| Вимірювання інтенсивності | змінного струму |
| Категорія вимірювання | CAT III 600 VCAT IV 300 В |
| Максимальний вихідний сигнал | 1 А |
| Мінімальний діапазон вимірювання A/AC | 0,1 А |
| Роз'єм Б | 4-мм штекерний роз'єм |
| Ширина вироби | 216 мм |
| висота продукту | 111 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 108 ₴

