
D-подібні кліщі - точне вимірювання змінного струму до 3000 А!
Характеристики продукту
- Номінальний струм: 1500 А змінного струму
- Вихідний сигнал: Змінний струм
- Коефіцієнт перетворення 500/1, 1000/1,1500/1
- Вихід: Розетки (Ø 4 мм, ізольовані)
- Захист від перенапруги на виході
Опис
Серія моделей "D" пропонує струмові трансформатори з кліщами для точного вимірювання змінного струму до 3000 А.
Прямокутна форма губок, якість магнітних ланцюгів та розподілені обмотки дозволяють виконувати точні вимірювання товстих кабелів та рейок.
Покращена роздільна здатність і точність вимірювання досягаються завдяки 3 діапазонам вимірювання.
Прямокутна форма губок, якість магнітних ланцюгів та розподілені обмотки дозволяють виконувати точні вимірювання товстих кабелів та рейок.
Покращена роздільна здатність і точність вимірювання досягаються завдяки 3 діапазонам вимірювання.
Комплект поставки
- 1 інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Перехідник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова точність | 3% |
| Вимірювання інтенсивності | змінного струму |
| Категорія вимірювання | CAT III 600 VCAT IV 300 В |
| Максимальний вихідний сигнал | 1 А |
| Мінімальний діапазон вимірювання A/AC | 1 А |
| Роз'єм Б | 4-мм гніздовий роз'єм |
| Ширина вироби | 120 мм |
| висота продукту | 315 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 408 ₴

