
Калібрування адаптера струмовимірювальних кліщів Chauvin Arnoux D33N (ISO) P01120052A 6077968
56 508 ₴
- В наявності
- Код: 6077968
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Вимірювальні затискачі
Характеристики продукту
- УВІМК.
Опис
Серія моделей "D" пропонує струмові трансформатори з кліщами для точного вимірювання змінного струму до 3000 А.
Прямокутна форма губок плоскогубців, якість магнітних ланцюгів та розподілені обмотки дозволяють проводити точні вимірювання на товстих кабелях та шинах.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Прямокутна форма губок плоскогубців, якість магнітних ланцюгів та розподілені обмотки дозволяють проводити точні вимірювання на товстих кабелях та шинах.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 1 інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова точність | 1% |
| Вимірювання інтенсивності | змінного струму |
| Категорія вимірювання | CAT III 600 VCAT IV 300 В |
| Максимальний вихідний сигнал | 5 А |
| Мінімальний діапазон вимірювання A/AC | 1 А |
| Роз'єм Б | 4-мм гніздовий роз'єм |
| Ширина вироби | 120 мм |
| висота продукту | 315 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 508 ₴
