
Затискач для вимірювання заземлення E_Clip 1
Характеристики продукту
- Вимірювальні затискачі 1 мА ..1200 А, 1 мА/А, 40 Гц-5 кГц, Ø 52 мм
Опис
Діапазон вимірювання: 1 мА ... 1200 А
Категорія вимірювання: 600 В CAT III
Макс. діаметр кабелю: 52 мм
Передавальний коефіцієнт: 1000 А / 1 А
Діапазон частот: 40 Гц 5 кГц
Вихідний сигнал: 1 мкА ... 1,2 А
Категорія вимірювання: 600 В CAT III
Макс. діаметр кабелю: 52 мм
Передавальний коефіцієнт: 1000 А / 1 А
Діапазон частот: 40 Гц 5 кГц
Вихідний сигнал: 1 мкА ... 1,2 А
Комплект поставки
- 1 E-Clip 1 з кабелем підключення (1,5 м) та лабораторною штекерною вилкою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова точність | 0,7% |
| Вимірювання інтенсивності | змінного струму |
| Категорія вимірювання | КАТ III 600 В |
| Максимальний вихідний сигнал | 1,2 А |
| Мінімальний діапазон вимірювання A/AC | 1 мА |
| Роз'єм Б | 4-мм штекерний роз'єм |
| Ширина вироби | 120 мм |
| висота продукту | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 958 ₴

