
Вимірювальні затискачі
Характеристики продукту
- 1–600 А (до 10 кГц) (± 2% + 0,5 А)
- Ширина отвору струмових затискачів: 30 мм
Характеристика
- Струмові кліщі Fluke – ідеальні інструменти для розширення діапазонів вимірювання струму вимірювачами Fluke. Перетворювачі Холла з живленням від батарейок підходять для вимірювань від 1 А до 400 А.
- Вихідний струм 1 мВ гарантує правильні показники лічильника
- Точні вимірювання струму без розриву кола.
Комплект поставки
- 9-вольтова батарея
- Футляр для зберігання
- Інструкція користувача.
Коментарі
Будь ласка, зверніть увагу на діапазон калібрування у формулі калібрування, яку можна знайти в розділі «Завантаження».
На цю статтю не поширюється право на відмову.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова точність | ±2% |
| Вимірювання інтенсивності | змінний/постійний струм |
| Калібрування | ІСО |
| Категорія перенапруги | КАТ III / 600 В |
| Максимальний діапазон вимірювання A/AC | 600 А |
| Мінімальний діапазон вимірювання A/AC | 1 А |
| Роз'єм Б | 4-мм штекерний роз'єм |
| Тип продукту | Адаптер для струмових кліщів |
| Ширина розкриття затискача | 30 мм |
| висота продукту | 209 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 258 ₴

