
Перехідник для вимірювальних кліщів Chauvin Arnoux B102 P01120083 6077980
140 240 ₴
- Під замовлення
- Код: 6077980
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Плоскогубці для струму витоку B102

Характеристики продукту
- Розкриття щелепи: 112 мм
- Автоматичне обнулення постійного струму
- Швидке виявлення дефектів ізоляції
- Безпечні вимірювання струму без перерв
Опис
Ці кліщові трансформатори струму спеціально розроблені для виявлення та вимірювання низьковольтних струмів короткого замикання без переривання роботи. Вони особливо рекомендуються для профілактичного обслуговування високоефективного промислового обладнання, оскільки можуть запобігти перебоям в роботі та серйозним пошкодженням, спричиненим пошкодженнями ізоляції, на ранній стадії. Вони підходять для всіх типів електричних систем: однофазних, трифазних або чотирипровідних трифазних систем, симетричних або несиметричних, з нейтраллю до землі або без неї.
Характеристика
- Коефіцієнт перетворення 1 А / 10 мВ
Комплект поставки
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Перехідник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова точність | 0,5% |
| Вимірювання інтенсивності | змінного струму |
| Категорія вимірювання | КАТ III 600 В |
| Максимальний вихідний сигнал | 4 В |
| Мінімальний діапазон вимірювання A/AC | 0,5 мА |
| Роз'єм Б | 4-мм штекерний роз'єм |
| Ширина вироби | 285 мм |
| висота продукту | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 240 ₴

