
Вимірювальні затискачі

Характеристики продукту
- УВІМК.

Опис
Струмові кліщі E25 використовують технологію ефекту Холла для точного вимірювання як постійного, так і змінного струму.
Він має два діапазони вимірювання для вимірювання струмів від кількох міліампер до 80 ампер зі смугою пропускання до 20 кГц.
Плоскогубці E25 живляться незалежно від мережі за допомогою батарейок або стандартного джерела живлення 5 В через інтерфейс µUSB. Вони також мають автоматичну корекцію нульової точки постійного струму та автоматичне вимикання, коли не використовуються.
Підключення до мультиметра або іншого вимірювального приладу здійснюється за допомогою кабелю з двома ізольованими штекерами типу «банан». Вимірювальні кліщі можна використовувати в електроустановках класу 600 В категорії III та 300 В категорії IV.
Струм: 5 мА .. 80 АЦП / 60 ААС
Смуга пропускання: 20 кГц (-3 дБ)
Діаметр щелепи: 11,8 мм
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Він має два діапазони вимірювання для вимірювання струмів від кількох міліампер до 80 ампер зі смугою пропускання до 20 кГц.
Плоскогубці E25 живляться незалежно від мережі за допомогою батарейок або стандартного джерела живлення 5 В через інтерфейс µUSB. Вони також мають автоматичну корекцію нульової точки постійного струму та автоматичне вимикання, коли не використовуються.
Підключення до мультиметра або іншого вимірювального приладу здійснюється за допомогою кабелю з двома ізольованими штекерами типу «банан». Вимірювальні кліщі можна використовувати в електроустановках класу 600 В категорії III та 300 В категорії IV.
Струм: 5 мА .. 80 АЦП / 60 ААС
Смуга пропускання: 20 кГц (-3 дБ)
Діаметр щелепи: 11,8 мм
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 1 короткий посібник з початку роботи
- 1 Паспорт безпеки
- 1 Сертифікат перевірки
- 1 батарейка 9 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,33 кг |
| Довжина виробу | 231 мм |
| Калібрування | DAkkS |
| Максимальна частота | 20 кГц |
| Максимальний діапазон вимірювань А/П | 80 А |
| Мінімальний діапазон вимірювань А/П | 5 мА |
| Розміри | (Д x Ш x В) 231 x 67 x 36 мм - |
| Тип продукту | Адаптер для струмових кліщів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 883 ₴





