
Адаптер для струмовимірювальних кліщів PEM CWT1500 B/2.5/500 Калібрування CWT1500 B/2.5/500 (ISO) 6077987
151 708 ₴
- В наявності
- Код: 6077987
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Струмова петля Роговського;
Характеристики продукту
- Максимальний діапазон вимірювання A/AC 300000 A
- Довжина петлі:
- Довжина кабелю 2,5 м.
- діаметр Ø 14 мм
Опис
Котушки Роговського CWT підходять для завдань тестування та розробки в системах силової електроніки. Струмові кола Роговського поєднують тонку, ізольовану, гнучку та просту в установці котушку з можливістю точного виявлення швидких форм струму, незалежно від того, чи є вони тактовими, синусоїдальними чи імпульсними.
Характеристика
- Запис форми сигналу струму на напівпровідникових ключах
- Розробка, тестування та обслуговування силової електроніки
- Моніторинг вимірювання високочастотних синусоїдальних струмів
- Вимірювання струмів залишку та відсікання
- пульсуючі струми
- Вимірювання високих постійних змінних струмів.
- Вимірювання струмових гармонік
- Вимірювання фазних або залишкових струмів у трифазних системах
Комплект поставки
- Батарейки
- Кабель BNC 0,5 м
- Інструкція користувача
Коментарі
Довжина кабелю 4 м між котушкою та інтегратором доступна на спеціальне замовлення.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Базова точність | 0,2% |
| Властивості токовимірювальних кліщів | гнучок |
| Джерело живлення | 4 батарейки АА |
| Довжина виробу | 183 мм |
| Максимальний вихідний сигнал | 6 В |
| Розміри | (Д x Ш x В) 183 x 93 x 32 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина вироби | 93 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 151 708 ₴
