
Калібрування адаптера струмовимірювальних кліщів Chauvin Arnoux A130-80 P01120633 (ISO) 6077990
127 733 ₴
- В наявності
- Код: 6077990
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Вимірювальні затискачі

Характеристики продукту
- УВІМК.
Опис
AmpFlex® A130 – це гнучкий триконтурний трансформатор струму для вимірювання струму. Його можна підключити безпосередньо до будь-якого аналізатора потужності, реєстратора тощо для вимірювання трифазного струму або до трьох окремих струмів одночасно.
Гнучкі вимірювальні контури мають такі переваги:
- Висока гнучкість і легкість дозволяють замикати один або декілька кабелів будь-якого типу та форми (труби, шини, кабельні джгути тощо).
- Великий діапазон вимірювань
- Смуга пропускання адаптована до поширених промислових частот та гармонійного аналізу
- Відсутність ефекту магнітного насичення, тому нагрівання не відбувається.
- Низькі та постійні фазові зсуви, що забезпечують правильні вимірювання потужності.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Гнучкі вимірювальні контури мають такі переваги:
- Висока гнучкість і легкість дозволяють замикати один або декілька кабелів будь-якого типу та форми (труби, шини, кабельні джгути тощо).
- Великий діапазон вимірювань
- Смуга пропускання адаптована до поширених промислових частот та гармонійного аналізу
- Відсутність ефекту магнітного насичення, тому нагрівання не відбувається.
- Низькі та постійні фазові зсуви, що забезпечують правильні вимірювання потужності.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Діапазон вимірювання: від 0,5 А до 3 кА
- 3 діапазони вимірювання
- • Довжина петлі (Ø захватів): 80 см (Ø 25 см)
- • Ступінь захисту вимірювальної петлі / корпусу: IP67 / IP54
- • Вихідний сигнал: змінна напруга
- • 3 коаксіальні з'єднувальні кабелі з роз'ємом BNC
- • Живлення: 2 батарейки типу АА 1,5 В або дистанційно через µUSB типу B 5 В
- • Термін служби батареї: 500 годин.
- 1000 В категорія IV
Комплект поставки
- 3 Гнучкі перетворювачі струму
- 2 батарейки типу AA/LR6 1,5 В
- 1 посібник користувача 5 мовами
- 1 Паспорт безпеки
- 1 Сертифікат перевірки
- 1 комплект кольорових кілець для маркування кабелів
- 3 роз'єми BNC/банан з адаптером, Ø 4 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1000 г |
| Властивості токовимірювальних кліщів | гнучок |
| Джерело живлення | Через вхід змінної напруги лічильника |
| Довжина виробу | 36 мм |
| Категорія вимірювання | КАТ IV 1000 В |
| Максимальний діапазон вимірювання A/AC | 3000 А |
| Розміри | (Д x Ш x В) 36 x 120 x 58 мм - |
| Ширина вироби | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 127 733 ₴

