
Струмова петля серії Rogowski CWT Ultra Mini
Характеристики продукту
- Максимальний діапазон вимірювання A/AC 3000 A
- Довжина петлі:
- Довжина кабелю 1 м.
- Петлі Ø 1,6 мм
Опис
Струмові петлі Rogowski серії CWT Ultra Mini прості у використанні, практично нереактивні, ідеально підходять для герметичних установок, ізольовані до 1200 В та стійкі до перевантаження. Їх можна використовувати для вимірювання форм сигналів струму з імпульсами постійного струму, фронтами перемикання або синусоїдальними формами сигналів. Котушки Роговського серії CWT Ultra Mini від P.E.M. підходять для розробки та тестування в пристроях та компонентах силової електроніки. Вони поєднують у собі котушку товщиною 1,6 мм, гнучкість, ізоляцію та простоту використання, а також здатність точно виявляти дуже швидкі синусоїдальні, тактові або імпульсні струми.
Характеристика
- Запис форми сигналу струму для напівпровідникових ключів
- Розробка, тестування та обслуговування потужної електроніки
- Моніторинг технічних вимірювань синусоїдальних мікрохвильових струмів
- Вимірювання струмів залишку та відсікання
- Вимірювання імпульсних струмів
- Вимірювання високих постійних змінних струмів.
- Вимірювання струмових гармонік
- Вимірювання фазних або залишкових струмів у трифазних системах
Комплект поставки
- Батарейки
- Кабель BNC 0,5 м
- Інструкція користувача
Коментарі
Будь ласка, перевірте ще раз, чи всі характеристики відповідають вашим вимогам (довжина кабелю, довжина петлі тощо). Це важливо, оскільки всі CWT є специфічними для клієнта та не можуть бути замінені.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Базова точність | 2% |
| Властивості токовимірювальних кліщів | гнучок |
| Джерело живлення | 4 батарейки АА |
| Довжина виробу | 183 мм |
| Максимальний вихідний сигнал | 6 В |
| Розміри | (Д x Ш x В) 183 x 93 x 32 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина вироби | 93 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 163 958 ₴

