
Шліфувальна та полірувальна машина

Характеристики продукту

Опис
Для обробки поверхонь нержавіючої сталі та спеціальних сталей. Ідеально підходить для шліфування, полірування, обробки тощо. Висока якість виготовлення забезпечує тривалий термін служби та високу продуктивність.
Характеристика
- Дуже ефективний на низьких швидкостях завдяки механічному редуктору та потужному двигуну FEIN
- Фіксатор шпинделя
- Плавний пуск
- Самоперемикаючі вугільні щітки
- Висока ефективність без перегріву оброблюваної поверхні
- Універсальне використання як повноцінна шліфувальна, полірувальна та сатинувальна машина
Комплект поставки
- 1 ручка (поворотна)
- 1 захисна планка
- 1 монтажний штифт
- 1 гофрована шліфувальна тканина
- 1 опорна пластина зі швидкознімним кріпленням (Ø 115 мм, M14)
- 10 шт. абразивного флісу з липучкою (Ø 115 мм, тонкий)
- 1 гнучкий циліндричний шліфувальний круг (100 x 100 мм, зернистість 60)
- 1 валик з нетканого матеріалу (100 x 100 мм, зернистість 180)
- 2 ключі
- Пластикова валіза

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,5 кг |
| Довжина виробу | 349 мм |
| Максимальна швидкість | 2500 об/хв |
| Розміри | (Д x Ш x В) 349 x 200 x 137 мм |
| Тримач інструмента (полірувальний верстат) | М14 |
| Швидкість холостого ходу | 900 - 2500 об./хв |
| Ширина вироби | 200 мм |
| висота продукту | 137 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 308 ₴










