
Драйвер для світлодіодів MEAN WELL UHP-2500-36 2498,4 Вт 69,4 A 36 В 1 шт. 6078083
63 220 ₴
- Під замовлення
- Код: 6078083
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Промисловий блок живлення MEAN WELL AC/DC U-подібного типу 2498,4 Вт 36 В 69,4 А
Характеристики продукту
- 36 В
- 69,4 А
Характеристика
- Застосування: ITE, промисловий корпус: U-подібний кронштейн
Коментарі
Важлива інформація!
Будь ласка, не враховуйте розміри світлодіодного драйвера/світлодіодного трансформатора!
Виберіть драйвер/трансформатор для світлодіодів, який має приблизно на 1/3 більшу потужність (Вт)
Визначальним для навантаження драйвера світлодіода є не потужність світлодіода, а фактичне споживання струму (Ампери) світлодіодами.
Зверніть увагу, що пусковий струм значно вищий.
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3500 г |
| Вихідний струм (макс.) — округлений | 69,4 А |
| Довжина виробу | 310 мм |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В/перем. стум 370 В/пост. струм |
| Максимальна потужність | 2498,4 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 69,4 А |
| Мінімальна вхідна напруга | 90 В/перем. струм 250 В/пост. струм |
| Сертифікат опору | Клас захисту I |
| Ширина вироби | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 220 ₴
