
Розподільний щит Hager FWB71S FWB71S, 300 мм x 1100 мм x 161 мм, 1 шт. 6078086
61 360 ₴
- Під замовлення
- Код: 6078086
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Польовий розподільник HAGER FWB71S
Характеристики продукту
- Зі сталевим корпусом
- Включає термінали QuickConnect
- З можливістю герметизації.
Опис
Польовий розподільник AP сертифікований відповідно до DIN EN 61 439-1 / -3, розмірний стандарт відповідно до DIN 43 870. Для встановлення пристроїв до 125 А, повітряні та точкові відстані відповідно до VDE 0110 / 1-2. Складається з шафи з дверима виготовленими з порошково пофарбованої та полірованої листової сталі. Починаючи з ширини шафи 800 мм (3 панелі), доступне дводверне виконання. Праві двері мають максимальну ширину 2 панелі. Повна шафа з монтажним комплектом оснащена профільованими монтажними рейками, рейками "top hat" висотою 7,5 мм з міжосьовою відстанню 125 мм та відповідними кришками захисту від дотику, включаючи клеми швидкого підключення PE/N, що встановлюються на опорах. Кабельні вводи зверху/знизу також можна замінити за допомогою знімних гнучких пластикових фланців. Двері з внутрішніми регульованими петлями та кутом відкриття 110°. Двері можна відкривати справа або зліва, а петлі дверей можна замінити без інструментів. Стандартно входять до комплекту триточковий замок із стрижнем та герметична складна ручка. Інформацію про змінні механізми замків та дверцята дивіться в аксесуарах.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0 |
| Глибина продукту | 161 мм |
| Кількість модулів | 84 |
| Розміри | (Ш x В x Г) 300 x 1100 x 161 мм |
| Стан | Нове |
| Спосіб встановлення | накладний, врівень, частково вбудований |
| Ширина вироби | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 360 ₴
